Hakkımızda

Türkiye piyasasında genç, dinamik, ciddi ve lider bir Mobil iletişim firmasıyız. 2004 yılından bu yana sizlerle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz. “Amacımız Türkiye’de Mobil iletişimi kaliteli hale getirmek.”

Biz bir yeni nesil mobil iletişim şirketiyiz. Kapsamında mobil, web mesajlaşma ve SMS olan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için buradayız.

Yurtiçi ve yurtdışında beş altı seneyi aşkın süredir bilişim sektörüne gönül vermiş genç ve dinamik bir ekibin kurduğu Mobilişim İletişim A.Ş olarak bizler bilişim sektörünü, özellikle de web ve mobil teknolojileri pazarını yakından takip ediyoruz.

Malesef kaliteli mühendislerin ve gözü pek girişimcilerin eksikliğinin oldukça hissedildiği Türkiye pazarında, “mobil”in gerçek anlamı ve önemi tam olarak anlaşılamyor.Biz, Mobilişim İletişim A.Ş olarak Türkiye’deki diğer kaliteli mühendisler ve mobil odaklı bilişim firmalarını destekliyor ve onlar gibi bu sektöre kalite ve farklılık getirmeyi amaçlıyoruz.

İş Ortaklarımız

press-logo

Kaydet.com üzerinden şirketinizi haritalara kaydettirin, ücretsiz 1.000 SMS kazanın.

Kaydet.com'a git
press-logo

Türk Trust e-imza sahibi kişi ve kurumlara özel 1.000 SMS hediyemiz.

TurkTrust.com.tr'ye git
press-logo

HemenAl e-ticaret programı kullananlar 1.000 SMS veya özel hediyeler ücretsiz.

hemenAl.com'a git
press-logo

Setrow ile epostalarınız spam olmasın! Lider eposta platformunu mutlaka deneyin.

Setrow.com'ye git

“Küçük bir ofis, büyük bir hedef.”

Mecidiyeköy, İstanbul’da küçük bir ofiste kurulduk, ancak kabımıza sığamadık, kollarımızı iki yana açtık ve taştık.Azerbaycan dan Avusturalya’ya, Fas’dan Çin’e bir çok ülkeye uzanmışız. Çekirdek ekibimiz ve kaliteli tedarikçilerimizle beraber günün her saati, dünyanın her yerinde çalışan güçlü bir kadro ile hem kendi hedeflerimiz, hem de sizin hedefleriniz doğrultusunda ilerliyoruz.

map

İki büyük hedefimiz var.

1. Hedefimiz

Birinci hedefimiz “sizlersiniz.” Size koşulsuz müşteri memnuniyeti ve daimi iş birliği sözümüz var. Biz bu sözü tutabilmek için elimizden gelenden de fazlasını, tüm benliğimizi ortaya koyarak canla başla çalışıyoruz.

2. Hedefimiz

İkinci hedefimiz “Mobil Mesajlaşma da Dünya liderliği.” MoBilişim sektöründe olumlu gelişmeler yaşanan ülkemizde yaratıcı iş gücümüz ile biz payımıza düşeni yapıyoruz. MoBilişim sektörünü harekete geçiriyoruz. Tamamlanmak üzere olan üç büyük projemizle, mobil mesajlaşma sektöründe dünyanın sayılı firmalarından biri olmak için gecemizi gündüzümüze katıyor sizler için çalışıyoruz.

“Farklı bir bakış açısı. Yaratıcı bir iş süreci.”

Bizler sade birer mühendis değiliz,Türkiye’nin en büyük şirketlerinde de çalıştık.Yaz aylarında sahiller de çekirdekte sattık. Sonuçta takım elbise ve kravatla adam olunmadığını öğrendik. Evet, sistematik şekilde çalışmayı seviyoruz, ancak iş dünyasının ve Türkiye pazarının dinamiklerini ve değişken yapısını da çok iyi biliyoruz. İş yaparken ciddiyetten ödün hiç vermiyoruz, fakat bir işte verimi arttırmak için yaratıcılığın sınırlarını zorlamak zorunda olduğumuzu ve yaratıcılığı arttırmak içinde çalışanlarımızın serbest karar verebilme özgürlüğüne sahip olmaları gerektiğini biliyor ve onları kendi patronları olma konusunda teşvik ediyoruz.

map

Patentli Yaratıcı Projelerimizden bir tanesi;

MOGÜS

map

Mobil Geçiş Ücretlendirme Sistemi (MOGÜS), köprü, otoyol vb taşıt geçişlerinde veya aracın otopark, yıkama vb hizmet noktalarından çıkışında mevcut mobil (GSM, 3G, 4G vb) telefonuna ek bir cihaz gerektirmeyen bir ücretlendirme sistemidir. MOGÜS plaka kullanan kara taşıtlarında cep telefonu destekli bir abone kayıt ve ücretlendirme sistemi olup durup beklemeden otomatik geçişi sağlamaktadır. İllegal geçişleri tespit ederek bildirimini sağlayan bir denetim mekanizması vardır. Geçişlerde otomatik tanınan plaka ve araç tipine göre alınan veriler, aracın trafik tescil verileri, MOGÜS abonelik verileri, ilişkilendirilen telefonun abonelik verileri ve banka kayıt verileri ile beraber değerlendirildiği bir işlem sürecinden geçirilmektedir. MOGÜS ücretlendirmenin kredi kartı ya da bir banka hesabı üzerinden yada MOBİL ÖDEME yapılmasını ve cep telefonu üzerinden raporlanmasını sağlamaktadır. MOGÜS’ün trafik sigorta denetimi de yapması ile trafiğe ilişkin diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi aynı sistem üzerinden mümkün olmaktadır.