Hızlı Başlangıç

Güçlü Api altyapımız ile Uygulamalarınız da Güçlü!

Güçlü altyapımızı uygulamalarınız için açıyoruz. Hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sistemimize entegre olun. JSON veya XML formatında verilerinizi alın ve gönderin.

Submit

Submit metodu, birden fazla numaraya aynı içerikli kısa mesaj gönderimi için kullanılmaktadır. Tek bir işlem ile yüz binlerce numaraya aynı anda aynı içerikli mesajı gönderebilirsiniz.

Submit hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

SubmitMulti

SubmitMulti metodu, birden fazla numaraya farklı içerikli kısa mesaj gönderimi için kullanılmaktadır.Bu sayede tek seferde farklı içeriğe sahip mesajlarınızı farklı cep telefonlarına gönderebilirsiniz. Örneğin isimle hitap ettiğiniz SMS’lerde bu metodu kullanabilirsiniz.

SubmitMulti hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

Query

Query metodu, gönderilerinizi detaylı olarak raporlamanızı sağlar. Tüm paket içeriğindeki SMS’leri tek seferde sorgulayabildiğiniz gibi, cep telefonu kriteri ekleyerek paket içerisinde o numaraya ait raporu da görebilirsiniz.

Query hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

QueryMulti

QueryMulti metodu, sadece paket durum raporunu verir. Toplam kaç sms gönderildiği, kaç tanesinin ulaştığı veya ulaşmadığı gibi bilgileri size verir. Buradaki rapor, paketin gönderim durumudur. Cep telefonlarının iletim durumları Query ile alınmalıdır.

QueryMulti hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

QueryStats

QueryStats metodu, gönderilerinizin yıllık ve aylık olarak iletim raporunu verir. Raporunuzda toplam, teslim edilen, teslim edilemeyen adetleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu raporlar içinde bulunduğunuz ayı kapsamaz. Kesinleşen raporlar doğrultusunda (iade ve iptaller çıktıktan sonra) bir önceki aydan ilk gönderdiğiniz zamana kadar olan size sunulan net verilerdir.

QueryStats hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

GetBalance

GetBalance metodu, mevcut kredi miktarı sorgunuzu alabilmenizi sağlar. Böylece kredi miktarınızı devamlı olarak takibinizi kolaylaştırır.

GetBalance hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.

GetSettings

GetSettings metodu, kullanıcı bilgileriniz ile ilgili tüm bilgileri size döndürür. Kredi adetiniz, gönderim yapabileceğiniz başlıklar gibi birçok bilgiyi bu metod ile alabilirsiniz.

GetSettings hakkındaki tüm detayları öğrenmek için tıklayın.