Web Geliştirme

Tüm platformlarda çalışan bir web siteniz olsun!

Gelişen web teknolojilerine ayak uydurmak doğru bir karardır. Fakat bunu doğru şirket ile yapmak ise tamamen doğrudur.

Mobilişim size günümüzün gelişen teknolojilerine uygun, hızlı çalışan altyapılar kurar. Size;

  • Kurumsal,
  • E-Ticaret,
  • Özel Uygulama siteleri konusunda çözümler üretir.

Kontrol tamamen sizde!

Yaptığımız tüm projeler tamamen esnek yapılar üzeredir ve %100 yönetilebilir şekilde tasarlanır. Esnek yapınız ile sitenizin tüm alanlarını tek bir panel üzerinden kontrol edebilir ve istediğiniz değişikliği kimseye bağlı kalmadan hemen halledebilirsiniz. Bu size hız kazandıracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Siteniz tüm cihazlarda görünsün!

Siteniz HTML5 + CSS3 teknolojisi ile kodlanır ve tüm cihazlarda görünürlüğünüz kusursuz sağlanır. Böylece web siteniz sadece web tarayıcılar üzerinden değil, mobil ve tablet ortamlarda da düzgün bir şekilde görüntülenir. Biz buna esnek çözüm deriz. Esnek çözüm sayesinde markanızın her ortamda düzgün bir şekilde görünmesini ve kurumsallığınızı daha da iyi ifade etmenizi sağlar.

Hangi teknolojileri kullanırız?

Web çözümlerinde kullandığımız teknolojilerin başlıcaları:

  • C#.Net,
  • Java,
  • HTML 5,
  • CSS 3
  • MSSQL,
  • MySQL

Proje yapısına göre Phyton, PHP, Oracle gibi teknolojileride kullanırız.

1. Düşünceleriniz

Düşünceleriniz bizim için çok önemli. Web projenizin nasıl bir yapıda olmasını istediğinizi, görsel olarak aklınızdan geçenleri bize aktarmalısınız. Bu mobil uygulamanızı ortaya çıkarırken bize yol haritası gösterecektir. Dünyada size ilham veren web projelerini de bize gösterebilir, farklı web projelerinin sevdiğiniz özelliklerini web projenizde isteyebilirsiniz. Siz düşünün, biz gerçekleştirelim!

2. Projelendirme Süreci

Düşüncelerinizi deneyimli ekibimiz ile masaya yatırır ve bunu projelendiririz. Proje detaylarını sizinle paylaşır ve eklenip çıkarılması gereken özellik olup olmadığını belirtmenizi isteriz. web projenizin ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı bilgisini size geçeriz. Proje onayınız ile birlikte artık tasarım sürecine geçeriz.

3. Tasarım Süreci

Web projeniz 4-5 aşamalı tasarım sürecinden geçer. Projelendirdiğimiz web uygulamanızı artık tasarım sürecine sokarız. Projenize uygun ekran ve navigasyon görsellerini sizin beğeninize sunarız. Uygulamanızın görsel halindeki tüm ekranları resim olarak size sunulur. Tasarımda sizin istediğiniz değişikliklerden sonra tasarımı onayınıza sunarız. Tasarım onayınız ile birlikte yazılım sürecine geçeriz.

4. Yazılım Süreci

Proje ve tasarım onayınızdan sonra artık kodlama işlemine geçeriz. Uzman ekibimiz uygulamanızı en iyi performansı alabilmek için kodlar. Mobil cihazların işlemci ve ram kapasiteleri sınırlı olduğu için bu aşama çok önemlidir. Web projenizin en düşük işletim sistemi ve cihazlarda bile görüntülenmesini sağlamak bizim için çok önemlidir.

5. Test Süreci

Web projeniz 2 aşamalı beta testine girer. Web projeniz biter bitmez sizinle ilk beta versiyonunu paylaşırız ve bunu test etmenizi isteriz. 1. test süreci 5 günden oluşur. Performans ve yazılımsal bir hata ile karşılaşırsanız bunu düzenleriz. Bu değişikliklerden sonra 2. test sürecine geçeriz. 5 gün süre ile web projenizi test edersiniz.

6. Yayınlama Süreci

Artık test süreci de tamamlandı ve uygulamanız müşterilerinizin beğenisine sunulmak üzere hazır. Web projeniz yayına açılır.