Mobil Uygulamalar

iOS, Android ve Windows uygulamaları

Markanız her yerde!

İçerik yönetimi, e-ticaret ve genel mobil uygulama alanlarında istekleriniz, uzman kadromuz tarafından tüm platformlara uygun hale getirilir.

Markanıza;

  • Apple iOS kullanan iPhone, iPad ve iPod,
  • Google Android kullanan akıllı telefon ve tabletler,
  • Microsoft Windows kullanan akıllı telefon ve tabletler için uygulama geliştiririz.

Sadece mobil uygulama üretmiyoruz!

Markanız için mobil uygulamadan ötesini yapıyoruz. Mobilişim olarak mobil platformda size tam destek sunuyoruz. Uygulamanız için en iyiyi belirler, geliştirir ve yayınlarız. Markanız için mobil stratejiler, sosyal mecralar ile etkileşim, konum bazlı servisler, mobil kupon, mesajlaşma (sms, mms, eposta), mobil reklam gibi bahsedebileceğimiz birçok alanda destek sunarız.

Siz düşünürsünüz biz gerçekleştiririz!

Süreç nasıl işler?

Markanızı 6 aşamalı işleme tabi tutarak en iyi uygulamayı size sunarız.

1. Düşünceleriniz

Düşünceleriniz bizim için çok önemli. Uygulamanızın nasıl bir yapıda olmasını istediğinizi, görsel olarak aklınızdan geçenleri bize aktarmalısınız. Bu mobil uygulamanızı ortaya çıkarırken bize yol haritası gösterecektir. Dünyada size ilham veren uygulamaları da bize gösterebilir, farklı uygulamaların sevdiğiniz özelliklerini uygulamanızda isteyebilirsiniz. Siz düşünün, biz gerçekleştirelim!

2. Projelendirme Süreci

Düşüncelerinizi deneyimli ekibimiz ile masaya yatırır ve bunu projelendiririz. Proje detaylarını sizinle paylaşır ve eklenip çıkarılması gereken özellik olup olmadığını belirtmenizi isteriz. Uygulamanızın ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı bilgisini size geçeriz. Proje onayınız ile birlikte artık tasarım sürecine geçeriz.

3. Tasarım Süreci

Mobil uygulamalarınız 4-5 aşamalı tasarım sürecine uğrar. Projelendirdiğimiz uygulamanızı artık tasarım sürecine sokarız. Projenize uygun ekran ve navigasyon görsellerini sizin beğeninize sunarız. Uygulamanızın görsel halindeki tüm ekranları resim olarak size sunulur. Tasarımda sizin istediğiniz değişikliklerden sonra tasarımı onayınıza sunarız. Tasarım onayınız ile birlikte yazılım sürecine geçeriz.

4. Yazılım Süreci

Proje ve tasarım onayınızdan sonra artık kodlama işlemine geçeriz. Uzman ekibimiz uygulamanızı en iyi performansı alabilmek için kodlar. Mobil cihazların işlemci ve ram kapasiteleri sınırlı olduğu için bu aşama çok önemlidir. Markanızın en düşük versiyon ve cihazlarda bile görüntülenmesini sağlamak bizim için çok önemlidir.

5. Test Süreci

Uygulamanız 2 aşamalı beta testine girer. Uygulamanız biter bitmez size ilk beta versiyonunu yollarız ve bunu test etmenizi isteriz. 1. test süreci 5 günden oluşur. Performans ve programsal bir hata ile karşılaşırsanız bunu düzenleriz. Bu değişikliklerden sonra 2. test sürecine geçeriz. 5 gün süre ile uygulamanızı test edersiniz.

6. Yayınlama Süreci

Artık test süreci de tamamlandı ve uygulamanız müşterilerinizin beğenisine sunulmak üzere hazır. Uygulamanızı gerekli mağazalarda yayına sokarız.